Acide citrique

Citroenzuur, allesreiniger

Citroenzuur, een krachtige ontkalker.

GEWICHT: 350 g
€ 7,75
Inclusief belasting In België 2 dagen, in de andere landen van 3 tot 7 dagen
Aantal

 

Veilig betalen met SSL

 

Snelle en gevolgde levering

 

Tevredenheidsgarantie op onze producten

Citroenzuur is van nature aanwezig in de citroen. Het is van voedingskwaliteit, milieuvriendelijk en volledig biologisch afbreekbaar. Het heeft antibacteriële en schimmelwerende eigenschappen. Als krachtige ontkalker reinigt en lost het kalkaanslag op in de keuken, huishoudelijke apparaten of de badkamer.

Het wordt gebruikt om koffiezetapparaten, wasmachines, waterkokers, enz. te ontkalken. Hier zijn enkele belangrijke toepassingen:

- Wasmachine: doe 6 tot 8 theelepels in de trommel (zonder wasgoed) op 95 °C.

- Kranten: meng 2 tot 5 eetlepels citroenzuur in een liter water, schrob met een spons en spoel af.

- Roest: maak een pasta van citroenzuur met een beetje water, laat een half uur inwerken, schrob, verwijder de roest en spoel af.

- Strijkijzer: de zool van het strijkijzer moet een uur weken in een bak met water en 2 eetlepels citroenzuur, indien nodig herhalen. Vervolgens afvegen en laten drogen.

- Toiletpot: verwarm een liter water, meng 3 eetlepels citroenzuur, giet in de pot, laat een half uur inwerken, schrob en spoel af.

Als voedingsadditief wordt het gebruikt als smaakversterker, zuurteregelaar in dranken en in cosmetische producten. Er moet voorzichtig mee worden omgegaan, want citroenzuur kan stoffen verkleuren en mag niet worden gebruikt op marmer en poreuze stenen.

Hier is het recept voor vaatwasmiddelzeep zoals opgenomen in Test-Aankoop:

- 350 g citroenzuur

- 350 g soda kristallen

- 250 g natriumpercarbonaat (bleekmiddel)

- 50 g natriumbicarbonaat

FLORESCENCE
Nieuw
Commentaar (0)
Geen klantenbeoordelingen op het moment.